Kazimieras Likša dainą „Perfect Times“ prašė prieš keletą metų, tačiau iki šios dienos nežinojo, ką su ja galima nuveikti. „Tie, kurie klauso mano muzikos žino, kad aš rašau lietuviškas dainas. Tačiau šį kartą gimė angliška ir ji man beprotiškai patiko, tad nenorėjau jos palikti neišleistos“, – sako Kazimieras Likša.

Muzikantas prisimena, kad po ilgų svarstymų natūraliai kilo mintis išleisti šią dainą kaip atskirą singlą. „Kai parašiau šią dainą, iš karto pajutau, kad joje yra vietos dviems balsams. Tai buvo tarsi pokalbis poros, kuri išgyvena nelengviausią savo draugystės laikotarpį“, – pasakoja Kazimieras Likša.

„Pradėjau galvoti apie lietuvių dainininkes ir labai netikėtai susikirto mano ir Monikos Linkytės keliai. Esu beprotiškai laimingas ir labai dėkingas jai, kad sutiko prisidėti prie šio projekto. Jos balsas, muzikinė ir gyvenimiška patirtis šią dainą užpildė ir labai pagražino.“ Dainininkė Monika Linkytė tvirtina, kad kartais džiaugiasi spontaniškai priimtais sprendimais.

Sulaukusi Kazimiero klausimo apie tai, ar nenorėtų kartu įrašyti dainą, ji ilgai nedvejojusi sutiko. „Paklausiau dainos, ji man patiko, todėl be didelių dvejonių sutikau. Mėgstu tokią muziką, daina man yra labai graži“, – sako Monika Linkytė. „Ji yra apie tai, ką dauguma esame išgyvenę. Išsiskyrimai niekada nebūna malonūs, juk natūralu, kad tada mums skauda. Bet kartais jie yra būtini, kad galėtume augti patys ir leisti augti kitam žmogui. Emocija man yra svarbiausias momentas dainoje. Aš ją jaučiau. Todėl nebuvo jokių abejonių“.