Jeigu dairotės kalėdinių dovanų ar ieškote, kaip praleisti žiemos vakarus, leidykla „Tyto alba“ dalijasi rekomendacijomis įvairiausiems skaitytojams.

Algirdas Toliatas „Ramybė tau“

Kas atima iš mūsų ramybę ir laimę? Kunigas Algirdas Toliatas kalba apie santarvę su pačiu savimi ir vidinę ramybę. 

Carmine Gallo „Storytelling“

Nėra nieko galingesnio už talentingai papasakotą gerą istoriją. Knygoje – Steve’o Jobso, Elono Musko, Oprah Winfrey sėkmės istorijos ir naudingi patarimai, kaip papasakoti savo istoriją.

Maja Lunde „Sniego sesė“

„Sniego sesė“ – nuostabus pasakojimas apie Kalėdų stebuklą, džiaugsmą, meilę ir šilumą artimiausiems žmonėms. 

Anne Tyler „Laikrodžio šokis“

Kaip pagaliau išdrįsti pasielgti ne taip, kaip nori kiti, o kaip svarbu tau? Tai istorija apie drąsą, viltį ir visada egzistuojantį antrąjį šansą. Skaitydamas jautiesi, lyg grįžtum namo, kur tavęs laukia.

Algirdas Kaušpėdas „Gyveno kartą bičas ir kaimynas“

Du knygos herojai – bičas ir kaimynas – aptaria pačias įvairiausias nūdienos temas. Tai ironiškos, šmaikščios, jautrios autoriaus įžvalgos. Labai įvairios – kaip ir mūsų gyvenimai.

Karen Swan „Kalėdų šviesos“

Knygos veikėjų gyvenimai tarsi svajonė: kelionės aplink pasaulį ir gražiausi vaizdai instagrame. Tačiau tai reiškia, kad kiekviena akimirka tampa vieša. Ir kas iš tiesų slypi už socialinių tinklų glamūro?

Lucinda Riley „Angelų medis“

Ką mūsų praeitis pasako apie ateitį? „Septynios seserų“ ciklo autorė Lucinda Riley narsto net 40 metų aprėpiančią, painią vienos šeimos istoriją.  

Max Erik Tegmark „Gyvybė 3.0“

Ar mūsų neištiks arklių likimas? Ar mūsų neišstums robotai? Visi atsakymai – kaip gyvensime dirbtinio intelekto amžiuje.

Jonathan Black „Slaptoji pasaulio istorija“     

Slaptosios draugijos apipintos gandais, jų nariai deginti ant laužo, persekioti ir naikinti. Tačiau iki šiol pasaulio paslaptys taip ir liko neišpainiotos. Knyga privers pažvelgti į pasaulį kitaip.

Jane Gardam „Vyras be trūkumų“

Vieno žmogaus istorija, atverianti visą epochą. Ką reiškia gyventi turint viską (šeimą, prabangius namus, karjerą) išskyrus šaknis?

Hans Rosling „Faktų galia“

Mūsų supratimas apie pasaulį klaidingas, nes paremtas išankstiniais įsitikinimais. Mums reikia factfulness. Tai naujas duomenų naudojimo būdas. Pasaulis nėra toks dramatiškas, kaip jums atrodo.