„Žiūrint pro langą gali nutikti daug įdomių nutikimų“, – juokiasi žinomas atlikėjas ir įvairių muzikinių projektų dalyvis Justinas Lapatinskas.

Šiuo atveju būtent žvilgsnis pro langą leido užgimti naujam kūriniui. „Žodžiai tiesiog patys pradėjo rašytis ir daina rado kelia namo“, – lyriškai pasakoja atlikėjas.

Neretai atrodo, kad komerciniais tikslais „kepamų“ dainų sūkuryje sunku rasti jausmingą ir prasmingą dainą. Vis dėlto stereotipus laužantis J. Lapatinskas teigia, kad šis kūrinys – netyčiukas, gimęs iš emocijų ir jausmų.

„Galiu drąsiai teigti – daina gimė pati. Jai nesiruošiau dienomis, negalvojau apie įgyvendinimo procesus, – atvirauja Justinas. – Viena graži vasaros diena pas draugą studijoje pakeitė mano planus. Pavadinkime tai lemtimi, tačiau būnant studijoje ir žiūrint pro langą, mintys, viena po kitos pradėjo suktis galvoje ir viskas buvo apie norą būti ten, kur geriausia, kur saugiausia, kur, ko gero, veda visi keliai – namus. Taip žodis po žodžio ir gimė naujasis kūrinys „Mes namo“.