Daina “Gyvas esu” – tai keturių savo srities profesionalų, kūrybiškos sielos ir labia muzikalių vyrų meninė sąjunga. Tai atlikėjas , dainų autorius  Valdas Lacko, Lietuvos muzikos pasaulyje žinomas, kaip ryškiausių hitų kūrėjas – prodiuseris Marius Matulevičius, aktorius, dainininkas tekstų bei muzikos autorius Justinas Stanislovaitis bei aktorius ir tekstų autorius Zigmantas Baranauskas.

Šis kūrinys atspindi  tai, kaip jaučiasi žmogus turėdamas mylimą, mylintį, rūpestingą, visuomet laukiantį žmogų, kuriuo galima pasitikėti betkokioje gyvenimo situacijoje ir būti kaip niekad stipriu. Pati daina iš savęs spinduliuoja pačius tauriausius jausmus,  kuriuose per prasmingą jos tekstą, muziką, atlikėjo balso ekspresiją daugelis klausytojų gali rasti dalį savęs ir atpažinti savo meilės istoriją ir kelią į ją.

„Mano gyvenime yra keturios pačios svarbiausios ir mylimiausios moterys be kurių neįsivaizduoju savęs šio gyvenimo kelyje, kuriame su absoliučiu pasitikėjimu, ramybe ir džiaugsmu galiu žengti tik į priekį ir dalintis visais gyvenimo mums teikiamais malonumais bei džiaugsmais: tai mano mama, sesuo, žmona ir dukrelė. Esu joms be galo dėkingas už viską“,- sako dainos atlikėjas Valdas Lacko.