Atlikėjos Beatrich gerbėjai sulaukė gerų žinių – po metų pertraukos ši populiari Lietuvos dainininkė pristatė naują dainą „Flashback“.

Didžiojoje Britanijoje gyvenanti atlikėja, pasirašiusi leidybos sutartį su leidykla „Virgin/EMI“, pastaruosius dvylika mėnesių buvo beveik visiškai dingusi iš Lietuvos muzikinio gyvenimo.

Pernai lietuvė, kurios tikrasis vardas – Beatričė Pundžiūtė, ne sykį koncertavo Kinijoje, kur jos daina „Superstar“ sulaukė didelio populiarumo ir buvo internete perklausyta daugiau nei milijardą kartų.

Šių metų pradžioje Beatrich turėjo pasirodyti Olandijoje vykusiame stambiame kylančių talentų festivalyje „Eurosonic“, tačiau savo koncertą turėjo atšaukti dėl ligos.

Tačiau geros naujienos nesibaigia – gegužę Beatrich dainuos Didžiosios Britanijos festivalyje „The Great Escape“, kuris laikomas tramplinu į populiarumą kylantiems muzikos atlikėjams.

Prieš trejus metus išgarsėjusi Beatrich – žinomų hitų „Superstar“, „Everything You Say“, „Runaway“ atlikėja, karjeros pradžioje įrašiusi ir dainų su „Radistų“ duetu.

Muzikos apdovanojimų ceremonijoje M.A.M.A. Metų proveržio ir Metų dainos prizus pelniusi atlikėja pastaruoju metu didžiąją laiko dalį leidžia užsienyje, ruošdama savo pirmąjį albumą.

Šiuo metu jos karjera rūpinasi patyrusio britų muzikos vadybininko, buvusio stambių leidyklų „Sony Music“ ir EMI Didžiosios Britanijos padalinių vadovo Nicko Gatfieldo įkurta kompanija „Twin Music“.

Pristatydama kūrinį „Flashback“, 21-erių Beatrich neslėpė, jog jau pasiilgo galimybių su gerbėjais dalintis nauja muzika.