Po didelio pasisekimo sulaukusios dainos „Taip jau gavosi“, grupė „Sisters On Wire“ pristato savo naują dainą ir vaizdo klipą „Mėlyna, mėlyna“.

Daina spinduliuoja būdinga grupei pozityvia energija, romantika bei ramybe. Tai lėto tempo kūrinys, gitarų bei elektroninių garsų mišinys, kuris puikiai susiklausys šiltomis vasaros dienomis.

„Mėlyna, mėlyna – tai daina, kurią klausytojams pristatyti plačiai norėjome jau kurį laiką, tačiau būtent dabar atėjo jos metas. Dar nebuvo nė karto, jog dainuojant šią dainą, nevirpėtų širdis. Tikiuosi, kad tai pajus ir klausytojai,“ – apie kūrinį pasakoja vokalistė Ieva Ščerbinskaitė.

Grupės narys ir dainų kūrėjas Olegas Jerochinas sako, kad ši daina emocionali ir žadinanti ilgesį. „Visi mes pavasarį praleidome užsidarę namuose dėl karantino, todėl šiuo metu norisi padovanoti šiltą, nuoširdžią, vasarišką nuotaiką mūsų klausytojams“. Vaizdo klipą grupė filmavo įdomioje lokacijoje – apleistame popieriaus fabrike. Pagrindinę idėją bandė išreikšti per disonansą tarp industrinės erdvės ir sukurtos jaukios atmosferos. „Kadangi filmavomės natūralioje šviesoje, viską reikėjo padaryti labai greitai, kol saulė buvo tinkamoje pozicijoje”, – sako Olegas.