„Seniai svajojau parašyti dainą nepataikaudamas kitiems ir išlikdamas sąžiningas sau“, – taip populiarios vaikinų grupės „Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius apibūdina savo naują dainą „Kažkada“.

Muzikos ir pramogų pasaulyje daugiau nei dešimt metų besisukantis atlikėjas pasakoja, kad kurdamas šią dainą mintyse įsivaizdavo jam ypač magišką laiką – rugpjūtį.

„Man šis mėnuo asocijuojasi su vaikyste ir kiemo draugais, su paauglyste ir pirmomis meilėmis, kurioms ne visuomet išdrįsdavau prisipažinti apie savo jausmus. Ir galų gale, rugpjūtis man yra apie ramybę, kada viskas aplink sulėtėja“, – pasakoja V. Kabutavičius.

Valdas neslepia, kad kūrybinis dainų procesas neretai ilgai užtrunka ir yra sudėtingas, tačiau daina „Kažkada“ gimė neįtikėtinai greitai ir paprastai.

„Atrodo, pirmo prisėdimo prie gitaros metu gimė žodžiai ir melodija, antrasis prisėdimas jau buvo studijoje. Viskas įvyko taip greitai todėl, kad iš anksto girdėjau ir mačiau kūrinio spalvas, tiksliai žinojau, ko noriu“, – džiaugiasi atlikėjas ir priduria, kad šiuo metu įgyvendina vieną didžiausių savo svajonių – įsirenginėja įrašų studiją, todėl atėjus rudeniui nusimato daug produktyvaus laiko joje ir daug naujų kūrinių.