„Pozityvumo bomba“ – taip būtų galima apibūdinti naujos dainos ir videoklipo „Laikas priklauso tau“ atlikėjų duetą. Grupės KITAVA lyderė Rasa Stoškuvienė ir Katažina Zvonkuvienė – tai energija, temperamentu ir visad švytinčia nuotaika spinduliuojančios atlikėjos, kurios jau ne vienerius metus tuo dalijasi su savo muzikos gerbėjais.

Dainos autorė Rasa Stoškuvienė, paklausta kaip kilo mintis šiam duetui ir kokia žinutė siunčiama klausytojui, su džiaugsmu pasakojo: „Gi visiems mums būna, kad kartais paslystame ant savo rūškanos nuotaikos, nepasitenkinimo, kad gyvenimas per sunkus, kad rytas per greit atėjo, kad namai per maži, kad diena saulės pagailėjo…. O jei tiesiog savęs paklaustume – palyginus su kuo? Tai menas džiaugtis gyvenimu. O duetas su Katažina visiškai neatsitiktinumas – tiesiog daina pati pasirinko giminingą sielą, kuri geba spinduliuoti džiaugsmu ir tuo dalintis su aplinkiniais.“

„Tai buvo nuostabus laikas… Kaip dažnai vis kažkur skubame, lekiame ir net nespėjame pastebėti gražiausių, o kartais paprasčiausių dalykų. Labai džiaugiuosi mūsų draugyste su Rasa ir dėkoju už nepaprastai šiltą ir tikrumo kupiną dainą. Nuostabus jausmas žinoti, jog turi sielos draugę… Ir kaip gera, kai neprivalome nieko įrodinėti, o galime tiesiog mėgautis šia akimirka. Ačiū už pasitikėjimą ir galimybę sukurti mažą stebuklą kartu“ – nuoširdžiai savo įspūdžiais dalijosi atlikėja Katažina Zvonkuvienė.