Elektroninės muzikos prodiuseris ir atlikėjas GeraiGerai (Vilius Tamošaitis) prieš dešimtmetį sukūrė anglišką dainą „Moon & Feather“, kurią tuomet atliko Miss Sheep. Šiandien šis kūrinys suskambo naujai – Alano Chošnau balsu, o lietuviškas tekstas įgavo naują prasmę.

„Angliškoje versijoje sudėta istorija apie moterį rašytoją, kuri po dienos šurmulio pasineria į nakties tylą ir mėnesienoje užsiima savo mylima veikla – rašymu. Tai simbolizuoja kiekvieno iš mūsų laisvę ir momentą sau. Tai yra akimirka, kai atitrūkstame nuo kasdienybės ir atsiduodame tikrajai aistrai, kuri mus veja pirmyn“ – prisiminimais dalijasi dainos autorius GeraiGerai.

„Kartą studijoje klausėmės daug muzikos ir Vilius netikėtai paleido šią dainą. Sekundžių tikslumu pajaučiau – ją turi išgirsti daugiau klausytojų, ji turi suskambėti naujai ir būtinai lietuviškai. Abu nepaleidom šios emocijos ir manau – neklydome. Dainos atgimimas įvyko ir tikiuosi, kad klausytojams ji patiks“ – sakė atlikėjas Alanas Chošnau. Daina „Niekada“ yra apie dviejų brandžių žmonių santykius, kurie nutrūko, tačiau paliko daug gerų prisiminimų. Šiame etape nėra nuoskaudų ir skausmo – tik pagarba buvusiam mylimam žmogui ir teigiamos prisiminimų emocijos.