Pristatydama pirmąją savo kalėdinę dainą „Man šiandien Kalėdos“, Iglė jaudinasi labiau nei įprastai. Mat, po ilgos pertraukos, ji pati sukūrė dainos muziką ir žodžius. „Man Kalėdos pati svarbiausia metų šventė ir jai ruoštis pradedu jau nuo sausio, o eglutę pasipuošiu lapkričio antroj pusėj“, – sako ji.

Eglutė jos namuose jau ir šiemet papuošta. Tačiau dar neįžiebta. „Tikroji priežastis – banali: lemputes reikėjo pakeisti. Dabar jau turiu naujas, bet pamaniau, kad specialiai nedegsiu iki dainos premjeros. O su dainos pasirodymu, pasidarysiu namuose nuosavą eglutės įžiebimo ceremoniją“, – juokiasi Iglė.

Tiesa, pasaulinė pandemija šiemet įsisuko ir į Iglės kalėdines tradicijas. „Paprastai dovanas perku parduotuvėse, bet dabar stengiuosi jų vengti ir užsakyti kuo daugiau internetu. Tikiuosi dovanos nepasiklys ir atvyks laiku“, – sako ji.

Vis dėlto, dainininkė prisipažįsta, kad per šventes artimas žmogus šalia jai svarbiau už visas tradicijas, papuošimus ir dovanas. „Apie tai ir sakau savo dainoje. Ten yra žodžiai: „be tavęs man žiemą ne Kalėdos“. Ir tai yra tiesa. Manau, kad Kalėdos – ta šventė, kurią svarbu sutikti su artimiausiais ir mylimiausiais žmonėmis. Džiaugiuosi, kad tokių turiu. Be jų man Kalėdos prarastų prasmę“, – sako Iglė.