Atlikėjo Jurijaus teigimu, naujausioje dainoje užkoduotos nuoskaudos, kurios kitų žmonių akimis dažnai atrodo tarsi randai.

„Šia daina norėjau papasakoti apie tam tikrus žmones. Tuos žmones, kurie nemoka paslėpti savo nuoskaudų, jas nešiojasi viduje visą gyvenimą ir jų veiduose tai matosi lyg randai. Randai, kurių jie patys gal ir nemato, bet kiti juos skaito kaip istoriją. Man visada buvo lengviau išsikalbėti dainomis ir apjungti savo gyvenimą ir dalį fikcijos į dainas. Esu labai dėkingas Faustui Venckui, kuris padėjo perteikti mano idėją į natas, kurias po to kartu nušlifavome Synth Wave stiliumi. Dainoje minimas tekstas „Jos nepažinojau“, kuris vienu metu ir buvo tapęs dainos pavadinimu, pasakoja, kad kartais gali būti su žmogus daug metų ir galvoti, jog viską apie jį žinai, tačiau savuosius randus jis slėpė ir vieną dieną pabudęs supranti, kad visa tai buvo tik stiklo pilis, kuri taip pat greit sudužo, kaip pasistatė“, – apie dainos prasmę pasakoja kūrėjas.

Naujausios dainos muzikiniame klipe videografas Aurimas Šidiškis ne tik atlikėją bei jo emocijas, bet profesionalią šokėją Gabrielę Skruodenytę, kuri atliko specialiai sukurtą choreografiją.