Vienas iš naujojo Jurijaus Veklenko albumo „Randai“ singlų – legendinės grupės „Foje“ kūrinys, dėl kurio pasirinkimo albume liko sužavėtas ir dainos autorius A. Mamontovas.

„Kai pradėjome rašyti albumą, žinojau, kad jame privalo būti bent viena Andriaus daina. Kokia ji – tuo metu dar nežinojau. Albumo įžanginiame garso takelyje taip pat galima išgirsti Andrių, tiksliau iškarpytą jo vieną interviu. Perklausiau, tikriausiai, visas man pasiekiamas dainas, kol apsistojau ties „Geltoni krantai“. Nežinia, mistika ir viltis kažkur tolimoj šaly – taip aš išgirdau šią dainą, lyg magiška vieta, kur susitinka svajonės ir tikras pasaulis“ – atvirauja atlikėjas Jurijus.

„Mane, kaip autorių, beprotiškai džiugina, ypač džiugina, kad Jurijus pasirinko perdainuoti „Geltoni krantai“ kūrinį. Aš Jurijų labai vertinu kaip atlikėją, man patinka jo balsas ir taip, kaip atlieka dainas. Šis kūrinys perdarytas itin skoningai, jai suteikta nauja spalva. Labai džiaugiuosi, kad Jurijus padeda atrasti naujai šią dainą. Kol dainas dainuoja, tol jos gyvos, todėl jaučiuosi gyvas ir aš pats“, – džiaugėsi A. Mamontovas.