Ieva Narkutė pristato naują dainą netipiškai pavadintą – „Skaudės tau“. Kaip sako pati jos kūrėja, nors pavadinimas skamba kiek sadistiškai, tačiau daina ne apie fizinį, o apie emocinį skausmą. „Skyrybų dainininke“ ilgą laiką vadinta Ieva vėl grįžo prie pamėgtos temos. „Dainą rašiau savo artimiems besiskiriantiems ir neseniai išsiskyrusiems draugams“, – sako ji.

„Tikiu, kad po kiekvieno atsisveikinimo, po kiekvieno praradimo, mums duodamas laikas, kurį reikia atskaudėti. Dainą rašiau matydama, kaip artimus ryšius nutraukę žmonės kankinasi, laukdami, kada jiems pagerės. Taip atsirado žodžiai: tu klausi, ar čia jau pabaiga, ar bus daugiau? Visi nekantrauja tos pabaigos sulaukt. Bet žmogus, stebintis iš šalies, tegali pasakyt: atleisk, bet skaudės tau“, – sako I. Narkutė.

Anot dainų kūrėjos, skaudėjimo laiką galima ir iššokt, tad daina ne veltui skamba kaip šokinė, o jos vizualizacijai pasirinktas jausmus judesiu išreiškiančios šiuolaikinio šokio atlikėjos siluetas. „Norėjosi sukurti ne graudžią ir lėtą dainą, o kūrinį su energija, jėga, gal truputį piktą. Tokį, pagal kurį vidury nakties norėtųsi namie vienam pasitaškyt“, – dainos nuotaiką apibūdina jos kūrėja.