Vienas ryškiausių praėjusios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos atlikėjų Audrius Petrauskas, slapyvardžiu Gebrasy ir toliau neketina sustoti. Šiandien vaikinas pristato savo pirmąją lietuvišką dainą „Arčiau Tavęs“ bei jai skirtą vaizdo klipą.

„Nuo mažens, būdamas dar šešių metų, panirau į anglų kalbą, animaciniai filmukai anglų kalba, angliška muzika, angliški žaidimai, nenuostabu, kad visas įkvėpimas pradedant rašyti dainas dar dešimties metų atėjo iš užsienio atlikėjų. Nors ir bandžiau pačioje pradžioje rašyti ir lietuviškai, tačiau taip susiklostė, kad visas savo mintis ištransliuoti būdavo lengviau būtent anglų kalba. Laikui bėgant, buvau įsitikinęs, kad man tiesiog nebeįmanoma sukurti dainos lietuvių kalba, taip gavosi, kad „Arčiau Tavęs“ buvo pati pirmoji lietuviškai parašyta daina po kokių dvylikos metų pertraukos.“ – apie savo kūrybą papasakojo dainos autorius.

Pasak atlikėjo, pati dainos reikšmė yra labai universali, nes klausytojai tekste gali rasti kažką savito.

„Originaliai, šios dainos įkvėpimas atėjo po draugo netekties. Visa tai privertė pagalvoti apie tai, kad viskas yra labai laikina. Galbūt dėl to, kad viskas buvo taip tikra, tie žodžiai ir išsiliejo gimtąja kalba, nes tiksliai žinojau kieno istoriją noriu papasakoti. Tačiau, kai šią dainą atsinešiau pas prodiuserį Faustą Venckų dar 2019-tų metų rudenį, visiems, kas gavo pasiklausyti dainos, tai jos tematika siejosi su meile. Galiausiai pati daina truputį įkrito į stalčių, kol dirbome ties kitomis dainomis, tačiau dabar, pandemijos laikotarpiu, dainos tekstas atrodo, kad įgavo dar ir trečią prasmę, nes dabar esame atskirti nuo savo mylimų žmonių bei draugų, kurių mums labai trūksta, dėl šios priežasties man pakuždėjo nuojauta, kad dainą atiduoti žmonėms reikia būtent dabar.“ – apie dainos prasmę ir sprendimą ją išleisti pasidalino Gebrasy.