„2Kvėpavimas“ pristato vasaros dainą „Man viskas Kanarai“ ir tikisi, kad ji sulauks tokio pat populiarumo, kaip ir praėjusių metų hitas „Vasarinė mergaitė“. „Norėčiau kasmet pristatyti po vasarinę dainą. Tokią atsipalaidavusią, be įtampos, kokie ir mes būnam vasaromis“, – sako „2Kvėpavimo“ narys ir dainos autorius Denisas.

Jis net negali prisiminti, kaip ir kodėl jam susidėliojo posakis: „Man viskas Kanarai“, kuris tapo dainos pavadinimu ir pagrindiniu leitmotyvu, bet atsiradęs jis išsyk prilipo ir tapo kasdienės kalbos dalimi. „Man viskas Kanarai – reiškia, kad viskas yra gerai, dėl nieko nereikia jaudintis, esi atsipūtęs, ramiai gyveni šia diena, aplink šilta, saulė, nėra problemų“, – paaiškina jis ir priduria, lietuvių pamėgtos atostogų salos jam įstrigo, kaip nerūpestingo gyvenimo simbolis. „Atsipalaiduoti klausantis muzikos mums tikrai labai reikia, nes įtampų aplinkui per pastaruosius metus visiems buvo per daug“, – sako dainininkas.

Buvęs duetu, šiuo metu „2Kvėpavimas“ yra vieno žmogaus grupė. „Taip, likau vienas, bet gal ne amžinai. Esu labai dėkingas Dimai, su kuriuo užsukome visą grupės veiklą, bet gyvenimas kintantis dalykas ir mūsų keliai pasikeitusių gyvenimo aplinkybių verčiami išsiskyrė. Jaučiuosi neblogai ir vienas. Kaip ir anksčiau rašau žodžius, muziką, dirbu studijoje. Kartais pasvajoju, kad norėčiau grupėje merginos“, – sako Denisas.