Merginų trijulė „Queens of roses“ pristato naują dainą bei vaizdo klipą „Nakties negana“. Po kūrybinės pertraukos dar karantino metu grįžusios į įrašų studiją, Akvilė Kisielienė, Giedrė Linkevičienė ir Monika Mėčiūtė vieningai sutarė, kad nesvarbu kas dėsis pasaulyje, bet muzika turi įnešti pozityvumo ir laisvės pojūtį į kiekvieno kasdienybę. Taip gimė vasariško lengvumo, jaunatviško polėkio ir entuziazmo kupina daina, kurią papildo vienoje gražiausių Lietuvos vietų filmuotas vaizdo klipas.

„Dienos ir taip buvo tapusios per daug niūros, kad galėtume sau leisti kurti liūdnas dainas. Taigi kūrėme apie tai, ko tuo metu labiausiai ilgėjomės – vėl saujoj telpančio pasaulio, bebaimio rytojaus, nesibaigiančių susitikimų su draugais ir mylimaisiais. Buvo primirštas tas laikas, kai dieną naktį skamba muzika, kai iki paryčių linksminiesi su būriu draugų, o prašvitus – susikibusi už rankų grįžti namo. Vaizdo klipe sau leidome tiesiog džiaugtis paprastais dalykais – šiltu vasarišku vėju, pirmais saulės spinduliais ir galimybe pagaliau prisiglausti prie draugių“, – kalbėjo žodžius dainai parašiusi Akvilė.

Dainos „Nakties negana“ vaizdo klipą merginos filmavo Kuršių Nerijoje.

„Planuodamos muzikinio klipo filmavimą nekūrėme jokių scenarijų, norėjom tiesiog pasimėgauti laiku ir pasidaryti sau šventę. Nors filmavimo datą dėl lietuviško pavasario ypatumų koreguoti teko tris kartus, laukti tikrai buvo verta. Dienos negadino nei nuo aukštakulnių nuvargusios kojos, nei kopose užklupusi smėlio audra, nei policijos pareigūnų įspėjimai dėl žingsniavimo pagrindiniu keliu. Mūsų tikslas buvo kad filmavimas netaptų darbu, o mūsų emocijos nebūtų suvaidinos. Kartu su komanda tai pavyko puikiai įgyvendinti ir dabar galime džiaugtis rezultatu”, – apie filmavimo užkulisius prisiminė Monika.