„Tai daina apie laisvę, laikus, kai negalvojau apie nieką ir tiesiog mėgavausi akimirka. Dainoje minimos akys, kurios veda mane namo. Ši idėja mane ir pakerėjo – kartu su komanda parašyti dainą apie tai. Tu, naktis ir jos akys, vieta kur tu paskęsti, nebegalvoji apie nieką, tiesiog krenti į vienas kito glėbį“, – apie dainos idėją pasakoja atlikėjas.

Ne vieną kartą atlikėjas yra minėjęs, kad jo kūryba – jo asmeninių išgyvenimo kupinos dainos. Ne išimtis ir tai, ką klausytojai gali išgirsti šiandien pristatomoje dainoje. Pasak Jurijaus, dainoje minimos akys apskritai turi daugybę prasmių ir metaforų, yra labai paslaptinga žmogaus dalis.

„Sakoma, kad akys – žmogaus sielos veidrodis. Ir čia nesutikti būtų kvaila. Kiekvienos akys slepia daug dalykų, kiekvienose akyse galima perskaityti skirtingą informaciją ar užmaskuoti skausmą.

Puikiai pamenu, kai sėdėjau nuobodžiame biure ir pagalvojau apie tai, kaip norėčiau būt kažkur kitur! Kažkur, kur jausčiausi namie. Taip gimė eilutė „tavo akys veda mane namo“.

Šiai dainai sukūrėme vizualizaciją, kurioje įamžintos merginos akys, atrodo viskas labai paprasta, bet prašau, išlaikykite žvilgsnį žiūrėdami į tas akis“ , – kviesdamas iššūkiui atvirauja Jurijus.