Naujas Dainoto Varno kūrinys „Man visada priminsi vasarą“ – romantikos dozė kiekvienam, išgyvenusiam bent vieną meilės kupiną vasarą ir linkėjimas ją patirti dar laukiantiems. Dainininkas neslepia, kad jautrus kūrinys sukurtas pagal tikrus jo paties išgyvenimus ir daina turi konkrečią pagrindinę heroję.

„Dažnai būna, kad žodžius sukonstruoju teoriškai-poetiškai. Įsivaizduoju jausmus, įsijaučiu į galimas situacijas ir taip jie gimsta. Tačiau ši daina – visai kitokia. Nereikėjo nieko įsivaizduoti, užteko tik prisiminti ir žodžiai išplaukė savaime“, – sako D.Varnas ir atsisako išduoti, kas gi ta dainos įkvėpėja. „Nėra prasmės, mes nebesame kartu, bet, kaip ir parašyta dainoje, aš viską prisimenu. To, kas buvo tarp mūsų, laikas negali pakeisti. Nesvarbu, kad mūsų keliai išsiskyrė, aš visada liksiu dėkingas už tą vasarą“, – sako dainininkas.

Paklaustas, ar nebijo pasirodyti pernelyg sentimentalus, jis gūžteli pečiais.

„Manau, mes per dažnai linkę slėpti savo jausmus. Droviai vengiame kalbėti apie meilę. O veltui, juk tai – gražiausias jausmas. Linkiu kiekvienam išgyventi bent vieną meilės kupiną vasarą. Juolab, kad ji čia – už lango. Karšta ir nuostabi. Tikiuosi per šiuos kelis jos mėnesius jums nutiks kai kas gražaus, ką galėsite prisiminti“, – sako dainininkas.