Daugybė repeticijų bei nuolatinis vokalo tobulinimas atvedė Deividą į profesionalią sceną, o buvimą joje norėjosi įprasminti soline daina, kurią sukurti atlikėjas patikėjo kompozitoriui ir žodžių autoriui Stanislovui Stavickiui – Stano. Taip gimė pirmasis kūrinys „Liūto širdis“.

„Tikiu, kad ši daina gali tapti artima daugeliui, nes joje atsiskleidžia noras atsitiesti parkritus, nusivylus ir vėl mylėti, mokytis iš savo klaidų. Žinau, kad atrasiu klausytojus, kuriems ši daina suteiks stiprybės, nuvys į šalį abejones ir leis nebijant būti savimi“, – viliasi atlikėjas.

Dainai nufilmuotas vaizdo klipas, kuriame vieną pagrindinių vaidmenų atlieka nuomonės formuotoja, socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė. Ją Deividas kartu su klipo režisieriumi Dominyku Jarecku vaidmeniui atsirinko pagal… horoskopą. „Monikos zodiako ženklas – Liūtas, daina vadinasi „Liūto širdis“, tad viskas labai gražiai siejasi. Man patiko Monikos vaidyba, nors, tiesą sakant, galvoju, kad viskas taip natūraliai pavyko todėl, kad ji buvo savimi: graži, miela mergina, kuri gali suteikti galių net pačiam liūtui“, – šypsosi Deividas.