Pirmakursė Vilniaus Universiteto Šiaulių akademijos muzikos pedagogikos fakulteto studentė Akvilė Staražinskaitė, į gyvenimą yra išleidusi tiek dainų, kad jos jau papuoštų solidų albumą, o kaip niekur viešai nesirodantis kuriantis žmogus, ji gali pasigirti nekukliais rodikliais – viena dainų pasiekė daugiau nei 2 mln. YouTube peržiūrų!
„Mano šeimoje nėra nei vieno, kuris bent kiek susijęs su muzika – tad negaliu sakyti, kad nuo mažumės jau žinojau, kad būsiu dainininkė. Pradėjau rašyti eiles, kurti muziką, kai man buvo 13-a. Ir tik būdama 17-os išdrįsau savo kūrybą parodyti muzikos profesionalams: norėjau, kad mano kurtos dainos būtų šiuolaikiškai aranžuotos ir išvystų dienos šviesą“, – pasakoja Akvilė. Taip ji vieną dieną susikaupė ir parašė laišką Arvydui Martinėnui – Vudžiui.
„Turiu prisipažinti, panašaus pobūdžio laiškų gaunu nemažai. Šis patraukė natūralumu, tikrumu, emocija, muzikiniu potencialu. Parašiau atsakymą ir taip pradėjome bendradarbiauti“, – pasakoja kompozitorius. „Na, o šiuo metu itin džiaugiuosi, galėdamas klausytojams pasiūlyti naujausią Akvilės kūrinį „Tau ir man“, prie kurio prisidėjau ne tik jį aranžuodamas, bet ir filmuodamas bei montuodamas vaizdo klipą“, – pasakoja Vudis.

„Prieš filmąvimasi labai jaudinausi. Vis tik man tai – pirmas kartas“, – sako Akvilė, – „bet daug bendravau su klipo režisieriumi – mano tėtės bičiuliu Robertu Lenartavičiumi. Aptarėme idėją, patį išpildymą, be to, filmavimo lokaciją pasirinkome netoli mano namų, tad jaučiausi tikrai komfortiškai ir filmavimo metu nerimas dingo“, – šypsosi jaunoji kūrėja.