Naują dainą „Net jei viskas netiesa“ trijulė kūrė kartu su muzikos prodiuseriu Donatu Tamašausku-DZOUNS.

„Donatas mums – didelis atradimas. Tai žmogus, kuris paprastai lieka už kadro, tačiau, kaip paaiškėjo, jau yra sukūręs ne vieną hitą kitiems atlikėjams. Visos likome nustebusios, kiek daug jis nuveikęs Lietuvos muzikos srityje“, – sako S.Navickaitė.

„Patiko jo kūryba, tad nutarėme pamėginti. Ir čia laukė siurprizas. Kadangi DZOUNS kuria visai kitokią muziką nei mūsų atliekama. Vis dėlto kartu nusprendėme, kad laikas jam išmėginti save ir sukuriant dainą merginų grupei“, – apie kūrinio rašymo užkulisius pasakoja kita grupės narė A.Karanauskytė.

Paklaustos apie ką jų naujoji daina, pašnekovės sutartinai tikina: tai gana jausmingas darbas, kupinas emocijų. Toks ir vaizdo klipas, kurį „Vyšnios“ neseniai filmavo.

„Stengėmės perteikti moteriškas emocijas, kurias ir pačios išgyvename: liūdesys, viltis, pasimetimas, atlaidumas ir, svarbiausia, širdies balsas, kovojantis su proto balsu. Manome, kad kiekvienas žmogus naujame vaizdo klipe gali atrasti tai, ką kažkada, o gal net dabar yra patyręs ir jautęs“, – sako iš Šiaulių kilusios atlikėjos.

Ir nors „Vyšnių“ narės tikina, kad labiausiai jų naujasis darbas turėtų patikti moteriškajai auditorijai, tačiau atlikėjos sako, kad kūrinio „Net jei viskas netiesa“ turėtų paklausyti ir vyrukai.