„Tai tikrai yra romantiškiausia mano sukurta daina“, – pripažįsta Donatas Montvydas, pristatantis dainą „Šoku ne vienas“ ir itin daug pasiruošimo pareikalavusį vaizdo klipą.

Vien dėl šio vaizdo klipo Donatas Montvydas kartu su baletmeisterio Jurijaus Smorigino mokiniu Michailu Levinu tris mėnesius repetavo ir dirbo ties choreografiniais sprendimais, kurie patys pasakotų savą istoriją.

„Judesys man reiškia labai daug. Dar prieš pradedant dainuoti tai buvo pirmasis impulsas, skatinęs kurti. Man šokis labai svarbus iki šiol. Tai yra vienas iš rodiklių, kai kuriu – ar ritmas veža, ar verčia tave judėti“, – sako Donatas.

Atlikėjas neretai klausytojams neišduoda visų kūrinį įkvėpusių jausmų, šį kartą jis atviras – tai, kokią žinutę siunčia daina, ir jam pačiam yra labai artima.

„Kai kažką jauti, tačiau žinai, kad tas žmogus yra kitur. Kai viliesi, kad galbūt viskas bus kitaip ir pavyks. Kai tavo kūnas toks įsiaudrinęs, kad nori bėgti, bet nežinai kur…Ta iliuzija, kad šoki ne vienas, nors galbūt yra ir kitaip, man puikiai pažįstama“, – neslepia kūrėjas.