„Tai pirmasis kūrinys mūsų istorijoje, kurį Youtube kanale pristatysime su karaokės versija – galimybe dainuoti patiems gerbėjams.“ – pasakoja „Pikaso“ vaikinai.

Jų teigimu, gerbėjams suteikiama dviguba galimybė: greičiau ir lengviau išmokti naujojo kūrinio žodžius bei pritaikyti juos gyvenime: „Niekam ne paslaptis, kad pandeminis laikotarpis buvo kupinas skyrybų. Priežastys kiekvienoje poroje – individualios, socialinės izoliacijos fone žmonės neretai susidurdavo su bendravimo, savitarpio supratimo stoka. Gyventi, būti, dalintis rūpesčiais neužtenka, apie savo jausmus, potyrius, pageidavimus būtina kalbėtis. Ir apie pačius intymiausius dalykus – taip pat,“ – teigė atlikėjai.

„Pikaso“ nariai pripažįsta, kad jiems, kaip vyrams, kartais taip pat pristinga teisingų žodžių pojūčiams išreikšti. „Nauja daina „Per mažai nakties“ gali padėti tiems, kurie įsitikinę, esą nemoka gražiai arba daug kalbėti. Kartais meilei reikia tylos, kartais – įrodymų darbais, bet niekas dar neatšaukė esminės taisyklės „Kalbančios širdys“. Žemėje tarp visų gyvųjų turime unikalią galimybę išreikšti mintis ir emocijas žodžiais. Nuoširdžių pokalbių apie jausmus ir potyrius reikia visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties,“ – kalbėjo grupės dainininkai.