„Dabar kaip niekad svarbu jausti vienas kito petį, apkabinimą, atsiliepti į vienas kito balsą, judėti vienu ritmu,“– sako televizijos laidų ir renginių vedėjas bei atlikėjas Giedrius Leškevičius, pristatydamas dainą „Siūbuok, siūbuok“ iš ką tik išleisto pirmojo autorinio albumo „Dvigubai“.

„Savo skambesiu tai – be jokios abejonės, pavasariškiausias albumo kūrinys, labiausiai keliantis nuotaiką ir skatinantis bendrystę“,– pasakoja teksto ir muzikos autorius, užsimindamas, kad dainą įrašinėjant, draugystės ir bendrumo jausmo buvo išties daug. Ją kartu įdainuoti Giedrius pakvietė bičiulį Antaną Čečkauską, su kuriuo prieš vienuolika metų balandžio 1-ąją įkūrė iki šiol muzikuojančią grupę „JOKE“. Taigi, šiandien pristatoma daina – dar ir simbolinė gimtadienio dovana grupės „JOKE“ pasiilgusiems klausytojams.

„Siūbuok, siūbuok“ aranžuotę sukūrė gerai žinomas gitaristas Giedrius Balčiūnas – Mr.Jumbo, prisodrindamas ją ne tik elektrinės gitaros garsų, bet ir nuspalvindamas išskirtiniu senoviniu instrumentu – lauda.