Jonas Jonušas, daugeliui pažįstamas kaip buvęs grupės „B’Avarija“ narys bei kulinarinių pramogų veidas, grįžta į muzikinį pasaulį ir su klausytojais dalinasi nauju savo kūriniu „Upė“.

Žinomo prodiuserio Andriaus Bernatonio aranžuotas kurinys supina šiuolaikišką ritmingą skambesį su jausmingu dainavimo stiliumi, kuriuo pasižymi atlikėjas.

„Ši daina yra kelionė į save. Nors parašyta labai seniai, daina bei jos nešama žinutė man yra aktuali ir šiandien. „Upė“ – tai alegorija į vienatvę, viltį bei artimų žmonių svarbą gyvenimo kelionėje“, – sako Jonas.

Dainininkas sako, jog žmonės, net ir apsupti draugų ar šeimos, dažnai jaučiasi vieniši, lyg kokie šapeliai nešami gyvenimo upės.

„Kabinamės į bet ką, kuriame netikrą svajonių pasaulį instagrame, rodydami tik tai, kas skanu, gražu ir smagu. Tuo pačiu metu išgyvename išsiskyrimus, netektis, sergam ir vargstam, bet slepiamės, kartais staugdami iš vidinės vienatvės, nešami tos stiprios srovės. Tamsių minčių nebeturiu, priimu kiekvieną dieną kaip dovaną, turiu daug optimizmo ir noriu tą jausmą apgyvendinti dainose“, – pasakoja atlikėjas.