Muzikos prodiuseris Paulius Jasiūnas pristato dainą „Bėk, meile, bėk“.

Pasakodamas apie dainos kūrybą, atlikėjas išlieka atvira – ji labai atvira ir tai tarsi įsileidimas į savo vidinį pasaulį. Tiesa, Paulius tikisi, kad klausytojai joje suras ir daug universalumo.

„Ji, kaip ir visos mano solinės dainos – labai asmeniška. Bet tikiuosi, kad ir be asmeninės istorijos šia daina pavyko apčiuopti kažką universalaus, kas bendra visiems. Tikiuosi, kad klausytojai dainos tarpus – kur ta meilė bėga, nuo ko, pas ką ir kodėl – užpildys savo asmeninėmis patirtimis“, – apie dainą pasakoja Paulius.

Atlikėjas atskleidžia, kad dar šiais metais dienos šviesą išvys ir pirmasis jo solinis albumas, kuriame nuguls ilgai brandinta kūryba.

„Tiesą sakant, dainos jau sukurtos, dar truputį pašlifuosiu, niekur neskubu, bet ir įstrigti begaliniuose taisymuose nesinori“, – kalba Paulius, šią vasarą žadantis dar bent vieną premjerą.

„Vasarą visi stengiasi išleisti nuotaikingą vasaros hitą. Pradėjęs dainuoti pats, turiu tik vieną tikslą – kad būtų gražu – ir man, ir klausytojams. Bet gal pavyks ir pakankamai vasariškai, pamatysim, dar ne vasara“, – sako Paulius ir kviečia klausytis jo naujosios dainos „Bėk, meile, bėk“.