Atlikėja Iveta Svilainytė, iki šiol klausytojus džiuginusi šokinės muzikos kūriniais kartu su žinomais muzikos prodiuseriais, debiutuoja su pirmąja lietuviška savo kūrybos daina.

Naujasis singlas „Vasaros mažai“ skirtas visiems, kuriems yra tekę susižavėti ar net įsimylėti vasaros sezonu, o muzikinis klipas nukelia į saulėtą, nostalgiškų emocijų kupiną pajūrį.

Tai – pirmasis Ivetos bendras darbas su atlikėju Rokas Yan, kurio dainas jau spėjo pamėgti lietuviškos muzikos klausytojai.

Atlikėja juokauja, jog dainos išleidimo išsireikalavo patys klausytojai.

„Kai prieš beveik metus parašėme šią dainą ir jos ištrauka pasidalijome savo „Instagram“ paskyrose, kas mėnesį gaudavome dešimtis žinučių iš sekėjų, klausiančių kada gi „Vasaros mažai“ pagaliau išvys dienos šviesą“. Ši daina kupina nostalgijos ir vasarą užgimusių romantiškų jausmų, kurie dabar liko tik prisiminimuose. „Tikiu, kad daugelis klausydamiesi jos atpažins ir savo išgyvenimus, juk vasarą vos per tris mėnesius nutinka tiek daug įsimintinų istorijų. Tai magiškas laikas, kurio mums visuomet per mažai” – teigia Iveta.

Atlikėjai tikisi, kad kūrinys taps šiltų vasaros kelionių takeliu bei nekantrauja šiais metais pristatyti daugiau naujienų.