„Kala iš Impalos“ – taip vadinasi naujausias interneto sensacija tapusios grupės „2kvėpavimas“ kūrinys. Galima lažintis, kad dauguma nepasakytų, kas ta „Impala“, tačiau automobilių gerbėjai nesitveria savam kailyje norėdami visiems pranešti, kad „Impala“ yra mašina, tiksliau nelabai populiaraus Lietuvoje „Chevrolet“ modelis. Ir taip, tai jau antras iš eilės „2kvėpavimo“ kūrinys, kurio pavadinime – automobilio modelis.

Prieš du mėnesius pasirodžiusi daina „Panamera“ ilgai nekrito iš populiariausių lietuviškų dainų sąrašo ir „Youtube“ platformoje jau turi surinkusi daugiau nei 600 000 peržiūrų.

„Gal niekas ir nepatikės, bet tai visiškas atsitiktinumas, neturėjau tikslo apdainuoti visą autoparką“, – sako „2kvėpavimo“ narys ir dainos autorius Denisas.

Dainoje neįprastai daug tikrinių daiktavardžių. Čia minimi ir Bradas Pittas, ir Angelina Jolie, ir Johnas Lennonas, ir Waltas Disney’us, ir Bruce Willisas, ir Justinas Bieberis, ir reperis Derulo. Vietą tekste randa ir erotinio romano „50 pilkų atspalvių“ pagrindinis veikėjas Kristianas Grėjus, ir net mitinis herojus Prometėjas.