Dainotas Varnas pristato naują dainą „Kaip tu jautiesi“ ir jos vaizdo klipą, kurį pats vadina nuotaikos iliustracija. Dainininkas sako, kad naktinis miestas ir jo šviesos visuomet jį magiškai ramino ir traukė. Jo kūryboje galima rasti nemažai naktinio didmiesčio motyvų. Ne išimtis ir nauja daina.

D. Varnas su operatoriumi vėlų rugsėjo vakarą tiesiog sėdo į automobilį ir pasileido į miestą. Be siužeto, be filmavimo komandos, be konkretaus maršruto. „Sukome ratus intuityviai ir filmavome nakties šviesas. Dar poroje vietų pasikėlėme droną. Vaizdai sugulė į dainos klipą, kuris, iš tiesų, yra mūsų to vakaro nuotaikos iliustracija ar vizualizacija. Vadinkite, kaip jums patogiau“, – sako Dainotas.

„Tai yra daina apie mane. Nors ir užmaskuota, užglaistyta taip, lyg vyras dainuotų moteriai, tačiau klausimai, kurie skamba, skirti būtent man pačiam. Labai intymi daina, jei jau atvirai“, – prisipažįsta dainininkas.

Dainotas Varnas pasakoja, kad vasaros pabaiga jį visuomet stumia į lengvą liūdesį. „Turbūt nesu šia prasme išimtis. Geriausiai iš rudens melancholijos mane vaduoja būsimi darbai ir galimybė planuoti ateitį“, – sako Dainotas Varnas.