Nebijanti eksperimentuoti ir mėgstanti klausytojus nustebinti netikėtais skambesiais, atlikėja Inga Jankauskaitė šiandien klausytojams pristato naujausią savo darbą – kūrinį „Šokiai“.

Kartu su nauja daina atlikėja pristato ir energingą vaizdo klipą, kuriame įsiamžino kartu su profesionaliu šokėju. Pasak kūrėjos, didžiausias noras, kad ši daina klausytojus keltų norą šokti.

„Savo kūryboje jaučiuosi vis laisvesnė – noriu pažaist ir žaidžiu! Kuriu taisykles ir čia pat jas laužau, man regis, tai svarbu. Šokiai – išdykus daina, kurią galima labai skirtingai suprast. Juokauju, kad tinka visiems, bet subalansuota suaugusiems. Pasitikrinau ją koncertuose ir džiaugiuos, jog viskas veikia taip, kaip sumanyta – klausytojai kyla iš savo kėdžių neraginti, užsikrečia nuotaika ir nori šokti“, – džiaugiasi Inga.

Naujausiam kūriniui „Šokiai“ atlikėja su komanda nusprendė sukurti ir estetišką vaizdo klipą, kuris ne tik atspindėtų naujausio kūrinio nuotaiką, bet ir paskatintų žiūrinčiuosius atsipalaiduoti bei šokti kūrinio diktuojamu muzikiniu ritmu.