Atlikėja Liepa juokauja, kad būdama scenoje tiek daug metų ir išbandžiusi daugybę vaidmenų bei atlikusi įvairiausių žanrų kūrinių, iki šiol negalėjo nurimti, nes neturėjo nei vienos savo kalėdinės dainos.

Klipe atsispindi ne tik šventinė nuotaika laukiant Kalėdų, bet ir dažnas didžiausias metų šventes lydintis klausimas – ką padovanoti?

Pati atlikėja sako, kad būtent čia ir yra užkoduota esminė dainos žinutė: ką mums visiems iš tiesų reiškia šventės ir kad perkamos dovanos nėra tai, kas turi užgožti tikrąjį švenčių laukimą.

„Tai yra lengva, linksma daina, kuri nuo pirmųjų akordų kuria šventinę nuotaiką ir įtraukia. Tikiu, kad ši daina tikrai atras vietą kalėdinių dainų sąraše, kuris mūsų namuose skamba visą gruodį, o klausytojai ją pamils dar ir dėl to, kad klausimas – ką padovanoti, prieš kiekvienas šventes sukasi visų mūsų galvoje ir tampa neatsiejamu Kalėdų laukimo palydovu“, – sako savo pirmąją kalėdinę dainą įrašiusi Liepa.

Liepa sako šia daina norinti pakviesti visus pagalvoti apie tas dovanas, kurių nereikia pirkti: apie artimųjų ir draugų apkabinimus, bučinius, prisiminimų kūrimą leidžiant laiką kartu, linksmybes ir šėliones, nes apie tai ir yra Kalėdos.