Grupei DAR – jau dešimt! Per tą laiką į muzikinius vandenis „išplukdyta“ per 40 dainų, surengta apie 800 pasirodymų ir pradžiugintas nesuskaičiuojamas skaičius gerbėjų. Įsimintino jubiliejaus proga, grupė DAR savo ištikimiems klausytojams dovanoja naujausią savo kūrinį „Veža“.

Išgirdus dainą ir pamačius pačių atlikėjų sukurtą ir iki smulkmenų apgalvotą vaizdo klipą, nelieka nieko kito, kaip pasakyti: „Veža“!

„Daina tarsi pasakoja dviejų įsimylėjusių porų istoriją, o ji – apie gražią meilę, aistrą, jausmą, kai įsimylėjusieji negali nei akimirkos būti atskirai“, – pasakoja dainos muzikos autorius Arvydas Martinėnas – Vudis.

Dainos apie gražią meilę dažniausia būna lyriškos, nostalgiškos ir lėtos, tačiau daina „Veža“ – išskirtinė: pati pradžia patiks romantikos ir lyriškų dainų mėgėjams, o vėliau uždegs visus ir taps tikru vakarėlių hitu!

Grupės nariai džiaugiasi, kad kūrinys spinduliuoja pozityvią energiją: „Tikime, kad iš dešimties suplanuotų mūsų koncertų po Lietuvą turo, skambant šiai dainai, visi šoks ir dainuos. Ji gimė su laimės ir džiaugsmo genu, kuris stipresnis už blogą orą ar slogią nuotaiką“, – įsitikinęs Vudis.