Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis dar iki Kalėdų nutarė nudžiuginti savo muzikos gerbėjus. Atlikėjas pristato naujausią savo dainą „Noriu gyventi dėl Tavęs“, kurią įrašė drauge su Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospelo choru, vadovaujamu Kristinos Žaldokaitės. Kartu su naujausia daina muzikantas pateikia ir jaukų vaizdo klipą.

„Įrašyti dainą drauge su gospelo choru – sena kaip kalnai mano svajonė! Ir mano giliu įsitikinimu, labiausiai į gospelo žanrą Lietuvoje yra panirusi dirigentė Kristina Žaldokaitė ir jos vadovaujami chorai. Tad tiesiai jai ir paskambinau. Ji paprašė dainos teksto, o po kelių minučių perskambino ir pasakė – darom!“, – pasakoja Linas Adomaitis.

Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospelo choro dainininkai labai vertina tokią patirtį ir tai visai nesunku įžvelgti jų akyse ir išgirsti jų balsuose. Vaizdo klipui tai suteikia ypatingo jaukumo. O pats Linas negaili šilčiausių žodžių Kristinos Žaldokaitės vadovaujamam kolektyvui ir ypač akcentuoja choro nuoširdumą, muzikalumą, tikėjimą, atsidavimą ir ritmo pojūtį.

„Mes galingi, kai esame kartu, nešame šviesią žinią, kaip viena didelė šeima. Ir šis įrašas pagaliau vienas iš tokių, kuomet choras aiškiai girdisi, o ne užslėptas tarp kitų muzikinių garso takelio partijų. Tad ačiū Linui už kūrinį, prie kurio prisiliesti buvo tikras malonumas. Rezultatas pranoko mūsų lūkesčius“, – sako choro vadovė Kristina Žaldokaitė.

Linas Adomaitis prisipažįsta, kad prie šios dainos dirbo išties ilgai, nes daugybė gyvai įrašytų instrumentų, chorinių partijų aranžavimas ir balsų įrašai pareikalavo nemažai laiko, teko įrašinėti keliose garso įrašų studijose. Tačiau tos pastangos ir rezultatas, kaip teigia Linas, dabar ne tik girdisi, bet ir jaučiasi.

„Ir nors dovanoju klausytojams dar vieną dainą, privalau paminėti, kad šį kūrinį iš visos širdies dedikuoju savo artimai sielai, mylimajai, savo dviejų vaikų mamai Irmai. Su ja mes žvelgiame ta pačia kryptimi jau 15 metų ir žengiame koja kojon, glaudžiamės širdis prie širdies, juokiamės, pergyvename bei kalbame tą pačią maldą, laiminam ir šypsomės kiekvienam geros valios žmogui“, – jautrius žodžius Linas Adomaitis skiria savo mylimai moteriai.