Aštuoniolikmetė Justė Bubelytė žengia į profesionalios muzikos sceną slapyvardžiu Justė Osh ir pristato pirmąją savo kūrybos dainą „Kometa“. Pasak jaunos kūrėjos, tai ilgai tarp keturių namų sienų brandinta idėja ir prasiveržusi drąsa, savo kūryba dalintis su kitais. Pirmasis singlas kūrėjos teigimu yra apie motyvaciją siekti savo užsibrėžtų tikslų, nesidairant į aplinkinių nuomones.

Pasakodama apie savo sceninį vardą, Justė neslepia, kad norėjosi varde užkoduoti gamtą, kadangi tai kūryboje tapo pagrindiniu atspirties tašku. Osh – atspindi miškų ir jūros ošimą.

„Galiu pasakyti, kad vardas negimė spontaniškai ir tam tikria reikėjo laiko. Variantų buvo įvairių, tačiau vienu svarbiausių faktorių tapo noras savyje talpinti „save“ bei gamtą. Taip ir gimė Justė Osh vardas“, – atvirauja kūrėja.

Atlikėja yra tikra, kad klausytojams pristatys dar daugybę dainų, kadangi nuo penkiolikos metų jų yra sukūrusi jau apie 40 – 50.

„Kometa tai žmogus, o visa kita yra to žmogaus gyvenimo kliūtis. Tai istorija apie žmogų kuris bijo siekti savo vaikystės svajonės tik dėl visuomenės nusistatytų standartų, bijo kreivų žvilgsnių, ką žmonės pasakys. Tai tarsi motyvacija, siekti savo tikslų ir nesižvalgyti į aplinkinius, klausyti savęs“, – pasakoja kūrėja.