Žaibiškai internete išgarsėjusi grupė „2Kvėpavimas“ bendram kūriniui suvienijo jėgas su neseniai debiutavusia, bet jau taip pat internete milijonus peržiūrų surinkti spėjusia dainininke Adrina. Jūsų dėmesiui – bendras jų darbas „Švyturys tarp vandenynų“.

„2Kvėpavimo“ lyderis Denisas sako, kad dainos žodžius įkvėpė filmo, kurio jis net nematė, pavadinimas. „Yra toks filmas „Švyturys tarp dviejų vandenynų“. Nežinau, apie ką jis, bet tas pavadinimas mane tiesiog užbūrė. Kažkur atsitiktinai išgirdau ir nebegalėjau išmesti tos frazės iš galvos. Ji atrodo tokia paprasta, bet tuo pačiu joje slypi tiek gelmės ir muzikalumo. Atsispyręs nuo jos ir parašiau visą dainą. O filmo iš principo nežiūrėjau. Nenorėjau, kad jo siužetas dainos turinį paveiktų. Dabar, kai daina jau užbaigta, reikės, ko gero, pažiūrėti“, – sako jis.

Parašęs tekstą, „2Kvėpavimo“ lyderis aiškiai suprato, kad kūriniui reikia moteriško vokalo. „Esu matęs Adrinos vaizdo klipus internete, jos balso tembras mane sužavėjo. Pirmą kartą gyvai susipažinome studijoje, pas mano dainos muzikos autorių Donatą Tamašauską-Dzouns. Paaiškėjo, kad ir ji ten įrašinėja savo dainas. Nedrąsiai paprašiau pabandyti įdainuoti kelias „Švyturio tarp vandenynų“ frazes ir iškart supratau, kad ji šiam kūriniui puikiausiai tinka. Adrinos balsas tapo paskutiniu štrichu tobulai užbaigusiu dainos paveikslą“, – sako Denisas.

Adrina (tikras vardas Adriana Ramonaitė) – neseniai startavusi, bet jau pirmąsias dainų milijonines peržiūras internete surinkusi atlikėja. Gerbėjams ji jau žinoma energingais kūriniais „Raudonoj šviesoj“ bei „Atsukim laiką“. Pavasarį dainininkė rengiasi pristatyti debiutinį solo albumą, kuris bus kupinas modernių synthwave motyvų.