Jei norėtume sužinoti kaip skamba angelo balsas, ko gero, įsivaizduotume, kad dainuoja ji: Akvilė Staražinskaitė.

Jei norėtume pamatyti, kaip atrodo jaunatviško užsispyrimo vaisiai: klausytumėmės jau dešimtosios Akvilės autorinės dainos „Istorija“, prie kurios įgyvendinimo prisidėjo visas būrys talentingų savo srities profesionalų.

Vienas įdomesnių faktų: kūrinį aranžavo vienas žinomiausių šių laikų prodiuserių: Faustas Venckus, kurį Akvilė užkalbino pati: „Pradžioje buvo nedrąsu jam parašyti, tačiau susitikus, supratau, kad jis paprastas ir šiltas žmogus, tad nesunkiai radome kalbą. Ir dirbti buvo smagu. Išties, tai nauja patirtis, mano kūrybai suteikusi naujų spalvų“, – pasakoja Akvilė.

Dainos pavadinime užkoduotas žodis istorija. Tad kokią istoriją išgirsime – apie ką ši daina? „Jausmai dažnai pralaužia ledus ir nugali visą šaltį ir skausmą, kurį išgyvename, nepavykus santykiams. Ir visa tai, ką patyrėme, susideda į vieną istoriją. Būtent apie tai ir yra ši daina“, – atvirauja Akvilė. Ar tai reiškia, kad mergina į dainos žodžius sudėjo savo patirtis? „Tiesioginės sąsajos nėra, tačiau kiekvienas patiriame įvairių išgyvenimų, emocijų, o visa tai ir suplaukia į dainas“, – pasakoja kūrėja.

Vaizdo klipą ir vėl režisavo talentingas aktorius Robertas Lenartavičius, kurio viena idėjų buvo neatskleisti vyro, klipe vaidinančio Akvilės mylimąjį, tapatybės – paliekant jį tarsi miglotą merginos prisiminimą, paslaptį, kurią herojė kas kartą išgyvena tarsi iš naujo. Režisieriaus sumanymą puikiai pavyko įgyvendinti muzikos prodiuseriui Arvydui Martinėnui – Vudžiui, kuris šį kartą ėmėsi klipo filmavimo ir montažo darbų. Na, o bendras rezultatas – jau nuo šiandien skambanti naujausia Akvilės daina „Istorija“. Kviečiame pasiklausyti ir įvertinti!