„Myli Nemyli“ – taip vadinasi naujausia Iglės daina, kurią lydi spalvingas, gražiausiais pavasario žiedais padabintas vaizdo klipas.

„Ši žiema beveik be saulės įkyrėjo jau nebejuokingai, todėl klipo norėjome kupino spalvotų gėlių, šviesos ir meilės. Juk pavasarį iš tiesų širdys užsidega meile greičiau ir liepsnoja stipriau“, – sako Iglė.

Ne vienerius metus šiltus jausmus dainininkui Tadui Juodsnukiui puoselėjanti Iglė, sako gerai atsimenanti tą džiugų virpulį, kurį sukuria įsimylėjimas.

„Ta pirminė jausmų puokštė, kai supranti, kad esi kupinas meilės kitam ir spėlioji, ar tas kitas atsakys tau tuo pačiu – man viena gražiausių. Žinoma, ta būsena ir labai trapi, todėl žmonės dažnai nedrįsta kito klausti, o prisigalvoja visokių žavingų prietarų. Ramunės žiedlapių plėšymas – geriausiai žinomas“, – juokiasi Iglė.

Ji pasakoja, kad „Myli Nemyli“ klipas gimė labai lengvai ir džiaugsmingai.

„Yra mano karjeroje buvę atvejų, kai klipo filmavime iš šalčio kalenau dantimis, arba po visos nakties darbo iš nuovargio vos pastovėjau ant kojų. Tai klipas „Myli Nemyli“ – tarsi atpildas už buvusius sunkius filmavimus. Jis buvo ne tik lengvas, bet ir kėlė nuotaiką visiems aikštelėje buvusiems. Labai tikiuosi, kad ir žiūrintys pajus džiugesį bei artėjantį gražiausią metų laiką“, – sako Iglė.