Dainotas Varnas pristato dainą „Pažiūrėk į dangų“ ir jos vaizdo klipą, kurį turėtų pamatyti visi būsimi jaunavedžiai. „Neslėpsiu ir nesimaivysiu, ši daina yra skirta jiems. Norėjau kūrinio, kuris galėtų skambėti porai prie altoriaus arba per pirmą šokį“, – dainos užuomazgą pasakojo Dainotas.

Norai buvo geri, tačiau jiems virsti realybe prireikė net pusantrų metų. „Daina gimė, bet kažkodėl nugulė stalčiun. Niekaip nesugalvojome, kaip ją vizualizuoti. Klipe norėjom tuoktuvių ceremonijos, bet nenorėjom vaidybos. O tikrų vestuvių nebuvo…“, – prisiminė dainininkas.

Viskas iš esmės pasikeitė vieną praėjusios vasaros dieną, kai Dainotas netikėtai sulaukė savo buvusios kursiokės Viltės mamos skambučio. Pasirodo Viltė ir jos draugas Martynas tuokiasi ir mama prašo staigmenos: kad Dainotas atliktų kūrinį per jų vestuvių ceremoniją. „Tą pačią akimirką supratau, kad turiu tobulą dainą. Taigi, „Pažiūrėk į dangų“ pirmą sykį suskambo mažoje bažnytėlėje, miškuose šalia Anykščių, per mano draugų vestuvių ceremoniją“, – atsiminimais dalijosi Dainotas.

Dainos klipas gimė dar po kurio laiko. Jame ir panaudotos tikros akimirkos iš Viltės ir Martyno Mazalų vestuvių ceremonijos.

Kalbos, apie lietuvišką jaunavedžių dainą jau spėjo pasklisti. Ir kvietimų vėl atlikti ją gyvai jau ima rastis. „Man buvo garbė ir nuostabus jautrus jausmas dainuoti Viltei ir Martynui. Iš širdies ją dainuosiu ją kiekvienai porai, man bus garbė “, – sako Dainotas.