Viena ryškiausių R&B ir soulo muzikos atlikėjų Lietuvoje Angelou grįžta su nauju kūriniu „Saulė“.

Atlikėja pradeda naują etapą – pavasariškos šilumos pripildytą dainą išleidžia kartu su muzikos leidybos gigante „Warner Music Baltics“.

Naują singlą Angelou pristato po dviejų metų pertraukos. Būtent prieš tiek laiko išleistas albumas „Fazė“, kuris 2021 m. tapo klausomiausiu lietuvės moters atlikėjos albumu Lietuvoje.

„Saulė“ pasirodo tuo metu, kai jos visi labiausiai ir laukiame. Tai itin šiltas ir pavasariška nuotaika dvelkiantis kūrinys, kuris bent akimirkai leis pamiršti niūrius ir pilkus orus. Daina gimė gūdžią žiemą nekantriai laukiant pavasario. Norėjosi parašyti dainą, kuri praskaidrintų nuotaiką ir suteiktų pozityvumo. „Saulė“ taip pat yra apie dviejų žmonių siekį atrasti šilumą vienas kito draugijoje“, – apie naują dainą pasakoja Angelou.

Kūrinys pasirodė kartu su išskirtiniu ir dainos idėją papildančiu vaizdo klipu. Įkvėpimo jam semtasi iš 2000-ųjų MTV vaizdo klipų ir kino filmo „Gęstanti saulė“.

Atlikėja šiuo metu daug laiko praleidžia garso įrašų studijoje ir nekantrauja, kada galės pasidalinti naujausia kūryba su klausytojais.