Po pertraukėlės naują dainą „Nebegaliu šokti be tavęs“ ir jos klipą pristatantis Mantas Bendžius juokiasi, kad nuo paskutinio kūrinio, kurio klipe jis ir jo draugė nusifilmavo nuogi, įvyko daug dalykų. „Daug kas mus šiepė, kad dabar jau išsiskirsime… Bet įvyko kaip tik priešingai – susižadėjome“, – šypteli jis.

Šis svarbus jo gyvenimo žingsnis turėjo įtakos ir jo naujos dainos nuotaikai, tačiau tiesiogiai su sužadėtuvėmis kūrinio jis nesieja. „Labiau dainuoju apie bendro pobūdžio jausmą. Artimi žmonės yra mano gyvenimo tvirta kasdienė atrama“, – sako jis.

Mantas prisipažįsta, kad yra kompanijos žmogus ir turėti, labai artimą draugų ratą jam itin svarbu. „Aš tikrai ne iš tų, kurie sako, kad ir vienam gerai. Man nepatinka ilgai būti vienam, o štai leisti laiką su brangių draugų kompanija – niekada nepabosta“, – sako jis.

Apie žinojimą, kad kiti žmonės svarbūs ir yra nauja daina. „Ir dar jos klausant, man prieš akis iškyla prisiminimai iš senų laikų festivalių ar šokių. Žinot tą situaciją, kai šoki ir minioje staiga pamatai JĄ! O jei dar ji į tave pasižiūri, tuomet per kelias minutes spėji suplanuoti visą būsimą jūsų bendrą gyvenimą. Man visada labai reikėjo giminingos sielos. Kaip gera atsibusti kas rytą ir žinoti, kad ją jau turiu“, – sako jis.