Atlikėjas Jurijus Veklenko klausytojams paruošė džiugių naujienų. Žinomas dainininkas pristato naują kūrinį – „Saulė pakyla“. Pasak kūrėjo, niekada nesinorėjo rašyti dainų tik tam, kad rašyti, todėl ši diena kelia daug teigiamų emocijų.

„Man tai buvo neišvengiama. Niekada nenorėjau rašyti dainų tik tam, kad rašyti, leisti tik tam, kad leisti. Į savo dainas aš sudedu visą save. Mano galva, atlikėjas privalo daryti pertraukas, kad atrastų naujų skambesių. Mes turim tik kelis veidus ir bandydami išspausti iš savęs daugiau – tiesiog sumenkinam savo kūrybą“, – apie padarytą pertrauką pasakoja Jurijus.

Šiandien pristatomu kūriniu „Saulė pakyla“ atlikėjas siekia klausytojus nukelti į vaikystę. Ten, kur gausu pirmų kartų.

„Vaikystė – tai metas, kai niekas nerūpi. Tavo pasaulis telpa ant delno, o tavo dienos darbai yra išeiti į lauką su draugais. Daug pirmų kartų, daug džiaugsmo ir nusivylimo. Dalykai, kurie lydės tave kitame gyvenimo etape. Su šia daina būtent juos norėjau prisiminti. Daugelis kalba su nostalgija apie tuos „senus gerus laikus“, bet ar nebūtų magiška žinoti, kad šiuo metu ir esi ten? Kad dabar ir yra seni geri laikai, o ne tada, kai jie pasibaigia? Rašydamas žodžius daug šypsojausi atsimindamas vaikystės išdaigas, sudaužytus langus ir „pasiskolintus“ kaimynų obuolius. Norėjau prisiminti tuos magiškus laikus ir, tikiuosi, kad padėsiu tai padaryti ir kitiems“, – apie naujausią kūrinį pasakoja atlikėjas.

Šis kūrinys, pasak Jurijaus, tai tik pradžia naujojo etapo. Atlikėjas šiuo metu baiginėja ir naujausią kūrybos albumą. Naujoje kūryboje, kūrėjo teigimu, atsiras ir naujo skambesio, dėl kurio jis pats labai džiaugiasi.