„Mėnulis“ – naujas grupės „2Kvėpavimas“ ir Adrinos kūrinys, kurio tekstas – lyg specialiai būtų sukurtas Siegel-Suodaičio skyrybų skandalui. „Net nustebau, kai tai supratau. Tai, ką dainuojame, labai tiksliai atspindi šių dienų karščiausiai aptarinėjamą melodramą“, – sako grupės lyderis Denisas ir priduria, kad tekstas iš tiesų parašytas ir daina įrašyta prieš pusmetį.

„Tai dar kartą įrodo, kokie esame savo santykiuose neoriginalūs. Kas bebūtum: influencerė ir verslininkas ar pardavėja ir statybininkas: meilės, neapykantos ir skyrybų anatomija – ta pati. Tik atgarsis skirtingas. Bet, kaip sakoma dainoje: ginčytis galėjom, kas labiau mylėjo, o dabar tau gero vėjo“, – šypteli Denisas.

„Mėnulis“ – jau antras iš eilės kūrinys, kuriame drauge su „2Kvėpavimu“ skamba talentingos solistės Adrinos vokalas. Prieš tris mėnesius pasirodęs dueto debiutas „Švyturys tarp vandenynų“ tapo itin sėkmingu, užkariavo topų viršūnes ir jau surinko apie 700 000 peržiūrų. „Po pirmos dainos sėkmės antras kūrinys susiklostė labai natūraliai: reikia tik džiaugtis, jog likimas atsiuntė tokią puikią dainininkę, su kuria lengva ir gera bendradarbiauti. Dabar jau sakau Adrinai, kad būtinai reikia trilogijos, kuri vainikuotų mūsų bendrą veiklą“, – juokiasi „2Kvėpavimo“ dainininkas.

Kol kas „2Kvėpavimas“ įrašinėja dainas naujam albumui ir kruopščiai planuoja savo vasaros koncertus. O jų grafikas vis intensyvėja. „Gavome ir kvietimą pasirodyti „Karklės“ muzikos festivalyje. Vadinasi, judame teisinga kryptimi“, – sako Denisas ir priduria, kad tai bus ne tik pirmas toks didelis pasirodymas grupei, bet ir pirmas kartas, kai jis išvis lankysis festivalyje. „Kam vykti į festivalį kaip žiūrovui, jei galima iškart kaip dalyviui“, – juokiasi jis.