Scenos grando Kastyčio Kerbedžio jubiliejaus proga grupė „Pikaso“ siunčia sveikinimus ir pristato bendrą dainą.

Gegužės 23-ąją gimtadienį šventęs dainininkas įvertino neįprastą grupės narių idėją įrašyti kūrinį, sujungiant dvi dainas ir suskambėti naujomis spalvomis: „Pikaso“ – „Padovanok“ ir Kastyčio – „Mėlynakė”.

Abi dainos lietuviškos muzikos gerbėjams puikiai žinomos, „Youtube“ platformoje „Pikaso“ kūrinys – vienas klausomiausių, peržiūrų skaičius viršija 13 milijonų.

K.Kerbedžio daina „Mėlynakė“, pristatyta 2019 metais, taip pat su milijoninėmis peržiūromis žaibiškai užkariavo klausytojų širdis.

Du hitai harmoningai susijungė į visumą, o novatoriška aranžuotė patiko lietuviškos scenos grandui Kastyčiui Kerbedžiui. Muzikantai įsitikinę, kad „Padovanok, Mėlynake!” taps vasaros sezono hitu, nes čia naujai skamba laiko patikrintos dainos.

„Ši muzikinė partnerystė mums be galo maloni ir svari. Su Kastyčiu seniai palaikome itin draugiškus santykius. Kai jis jau dainavo – mes, ko gero, dar tik ropinėjome po stalu. O žinant išskirtinį Kastyčio skonį ir išrankų požiūrį į duetus, mums dainuoti kartu – didžiulė garbė“, – sako „Pikaso“ vaikinai.