Dainotas Varnas pristato naują dainą „Man pasakykit“ ir simboliais persmelktą jos vaizdo klipą. „Juk nieko nėra gražiau ir reikšmingiau, kaip tiesiog imti ir pralaimėti meilei“, – pasakodamas apie daugiasluoksnę dainos esmę sako jis.

Dainininkas įsitikinęs, kad kiekvienas šios dainos žodžiuose atras sau artimą prasmę.

O ir jam pačiam kiekviena eilutė turi paslėptą konkrečią reikšmę. „Todėl ir norėjosi vaizdo klipo, kuriame būtų daug simbolinių vaizdų: neįprastose vietose atsirandančių veidrodžių, paslaptingų rankų, durų ant smėlio kalno“, – pasakoja jis.

Paklaustas, ar tikrai liūdesiui jau uždarė duris, kaip ir dainuoja savo kūrinyje, dainininkas išlieka paslaptingas: „Kiekvienas iš mūsų galėtų pasakyti, kad gyvenime sutiko žmonių, kurie atnešė vertingų patirčių. Pirmieji pasimatymai, laikymasis už rankos, nedrąsūs bučiniai ir nebylus žvilgsniai… Deja, kiekvienas iš mūsų esame patyrę ir skausmą, kurį gali sukelti tuo momentu atrodytų mylimiausias ir artimiausias žmogus. Ir vis dėlto net tokiais sunkiais momentais negalima nustoti tikėti meile. Niekada negalima pasiduoti. Ar aš uždarau liūdesiui duris? Tikrai taip, tegu ta šelmiška aistra ir nenustygstanti žavinga laumė užburia mane“.