„Kas gali būti geriau už dieną, kai matai besišypsančius tau artimus žmones ir turi galimybę kartu džiaugtis atėjusia vasara?“ – kalbėdamas apie šiandien pristatomą kūrinį „DaDiDa“, retoriškai klausia dainų autorius ir atlikėjas Giedrius Leškevičius.

„Prisipažinsiu, pastarosiomis dienomis turėjau daug išgąsčio dėl artimųjų, todėl kartoju sau ir visiems: diena, kurią gyvename – pati svarbiausia. Ne vakar, nes to jau nėra, ir ne rytoj, nes to gali ir nebūti. Šiandien! Būtent dabar, kai kiekvieną gražią dieną kylu į orą balionu, kai aplink galiu pajusti lengvumą, labai norisi jį skleisti ir juo dalintis. Šita daina tegul ir įkūnija JĄ – lengvą ir laimingą dieną“, – priduria dainininkas.

Dainos vizualizacija gimė visiškai spontaniškai, Giedriui bevažiuojant į koncertą.

„Kaip nedažnai atsitinka, tąkart nereikėjo skubėti, galėjau mėgautis kelione ir aplink žydinčiais rapsų laukais. Mintyse niūniavau priedainį „…da di da, prisigėrusi vasaros…“, o tas matomas vaizdas taip stipriai surezonavo su dainos melodija, kad tiesiog sustojau ir įjungiau kamerą. Viskas, kas šiandien sugulė klipe, buvo nufilmuota per kelias minutes, vienu dubliu“, – šypsosi Giedrius.

Galutiniu įrašo skambesiu pasirūpino garso meistras Andrius Bernatonis, su kurio pagalba Giedrius dar šiemet ketina išleisti antrąjį savo albumą „Mantros“.

Su būsimo albumo pavadinimu susijusi ir pagrindinė dainos frazė „da di da“. „Tegul tai skamba kaip mantra, kaip gerasis užkalbėjimas, kad kiekvieno girdinčio ir kartu dainuojančio vasara būtų laiminga, laiminga, laiminga!“ – sako G. Leškevičius.