Savo naują dainą „Nereikia nieko, tik tavęs“ ir jos vaizdo klipą pristatantis Ruslanas Kirilkinas vėl taikosi pakerėti pop muzikos gerbėjus.

O tai dainininkas sugeba kaip niekas kitas – ankstesnių jo muzikinių klipų „Prisiglausk“ ir „Nebepaleisk“ peržiūrų skaičius „YouTube“ platformoje jau viršijo 11 mln.

Kalbėdamas apie ką tik įrašytą kūrinį ir įspūdingus pasiekimus radijo stočių topuose bei muzikos platformose, Ruslanas Kirilkinas pasidžiaugė savo bendradarbiavimu su itin talentingu prodiuseriu Andriumi Jovarausku, kuris sukūrė ir kitas pastaruoju metu didelio populiarumo sulaukusias jo dainas.

„Darbas studijoje su juo yra magiškas! Pagaliau sutikau žmogų, su kurio pagalba galiu kalbėti per muziką ir būti savimi. Pagaliau galiu dainuoti tai, ką jaučiu ir kaip išjaučiu. Šį rudenį pasirodys naujas mano albumas, kuris bus itin atviras, o jame suguls dainos iš gyvenimo, skausmo ir laimės akimirkų. Labiausiai džiaugiuosi, kad jame nebeliks vietos koveriams,“ – kalbėjo Ruslanas.

„Būsiu laimingas, jei klausytojams patiks naujasis mano kūrinys „Nereikia nieko, tik tavęs“, būtinai peržiūrėkite jo vaizdo klipą. Nors aš neturiu jokio sėkmingų santykių recepto, tačiau tikiu, kad tik bendromis jėgomis yra įveikiamos visos kliūtys ir negandos. Žmonės turėtų būti atlaidesni vienas kitam, pakantesni ir atsidavę, kad santykiai neštų šviesą… Tai, kas mums brangu, yra visai šalia mūsų, tad ne visuomet būtina apkeliauti visą pasaulį, kad šį dalyką suvoktume. Apie tai ir yra ši mano įrašyta daina,“ – kalbėjo atlikėjas.