Dainininkas, dainų autorius ir TV projektų dalyvis Voldemars Petersons dalinasi savo naujausiu kūriniu „Tu Esi Tai“.

Dainos atsiradimą, kaip teigia atlikėjas, įkvėpė širdyje užgimę jausmai – atlikėjas jau antrus metus bendrą gyvenimą kuria kartu su mylimają Justina.

„Meilė atneša maloniausius širdies virpesius, kurie atveria giliausias vidaus kerteles, tuo pačiu ir sustiprina kūrybinę žmogaus pusę. Meilė, tai pati galingiausia ir tuo pačiu jautriausia jėga visatoje. Apie tai ir yra daina Tu Esi Tai“, – pasakoja V.Petersons.

Dainininkas pasakoja, kad daina sukurta ir įrašyta kiek seniau, tačiau tik dabar pavyko pabaigti vaizdo klipo montavimo darbus – Voldemars klipą filmavo ir montavo pats.

„Kai apsiimi didžiąją dalį darbų nudirbti savo jėgomis rezultato tenka palaukti, tačiau galutinis rezultatas kelia didžiulį pasitenkinimą“, – apie naujos dainos vaizdo klipą atviravo jis.

Dainos vaizdo klipe nusifilmavo gera Voldemaro draugė Viktorija Molotkova-Gelžinė. Filmavimai truko tris dienas, vienose iš gražiausių Kauno apylinkių vietų. Vaizduose galima atpažinti Dubravos apyrubės taką, Marvelės kriokliukus, o taip pat ir garsųjį Jiesios atodangos ąžuolą.