Radijo stotis „Relax FM“ plečia savo radijo siųstuvų tinklą. Nuo šiol geriausią Lietuvos ir pasaulio muziką transliuojančią radijo stotį FM bangomis girdės Tauragės miesto ir apylinkių gyventojai. „Relax FM“ dažnis Tauragėje – 89,3 MHz.

„Vasarą pasitikome būdami klausomiausia radijo stotimi Klaipėdos ir Telšių apskrityse, viliamės, jog artimiausiu metu mūsų transliuojamą muziką pamils ir Tauragės gyventojai“, – kalba „Relax FM“ programų direktorius Evaldas Griškevičius.

Radijo stoties veidas, ryto laidos „Geriausia diena“ vedėjas Arnas Švilpauskas naujieną apie siųstuvą Tauragėje sutiko itin emocingai. „Esu girdėjęs, kad tauragiškiai – vieni ištikimiausių žmonių. Mielieji, laikau sukryžiavęs pirštus, jog šią legendą patvirtintumėte leisdami laiką su „Relax FM“.

„Relax FM“ – šiuolaikiška, dinamiška radijo stotis, kurioje susitinka geriausia Lietuvos ir pasaulio muzika. „Relaksas“ transliuoja ir dvi internetines radijo stotis „Relax FM 100 HITŲ“ ir „Relax FM Sentimentai“.

„Relax FM“ primena, kad šios radijo stoties klausytis galima FM bangomis, išmaniąja programėle bei internetu svetainėje relaxfm.lt.

Tyrimų bendrovės „Kantar“ duomenimis, per savaitę „Relax FM“ pasiekia apie 326 tūkst., per dieną – iki 141 tūkst. Lietuvos gyventojų. „Relax FM“ priklauso „Radiocentro“ radijo stočių grupei, kurią taip pat sudaro „Radiocentras“, „ZIP FM, „Radio R“, „RadioFiesta“ ir „Rock FM“.