Raimondą Masiulytę – Ramchurn klausytojai yra girdėję visokią: ir atliekančią lyrines dainas, ir uždegančią retro 50-tųjų muziką, ir gospelą ar džiazą.

Tačiau tokios, kaip šiandien, jos negirdėjote niekad, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Dainininkė pristato šokių aikštelėms skirtą naują kūrinį „Pakviesk mane kavos“, kurį įrašė kartu su grupės „Queens of Roses“ narėmis Akvile Kisieliene, Giedre Linkevičiene ir Monika Mėčiūte.

„Bendros dainos idėja kilo tik išleidus kūrinį su Česlovu Gabaliu. Šį kartą mintis vedė prie šokių dainos, reikėjo pašėlusių charakterių jai įgyvendinti ir išsyk pagalvojau apie „Queens of Roses“. Man labai patinka jų užsidegimas, dainų atlikimas, o su viena grupės narių Monika Mėčiūte esame pažįstamos iš seniau, vertinu ją kaip atlikėją ir žinau, kad savo darbą atliks visu šimtu procentu“, – apie mintį įgyvendinti bendrą dainos idėją pasakoja Raimonda.

Daina iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti lengva, tačiau, įsiklausius į žodžius, ji atskleidžia kiek kitokią, gilesnę prasmę, gvildenančią žmonių santykius.

„Moters širdis kaip tas vandenynas – pilnas paslapčių: dauguma turėjom kokią nenusisekusią meilę ar bent jau pažįstam dramatišką porelę, tad ši daina – tarsi odė chaotiškiems santykiams“, – pagrindinę dainos mintį atskleidžia atlikėja.

Beje, šį kartą tekstą dainai rašė visos šio muzikinio projekto dalyvės: ir pati Raimonda, ir grupės „Queens of Roses“ narės. Muziką sukūrė Raimonda, o aranžuotę patikėjo Arvydui Martinėnui – Vudžiui.