Vienas ryškiausių šalies pop muzikos atlikėjų Vaidas Baumila ir jaunosios kartos roko kūrėjas Germanas Daškevičius – Gamka suvienijo jėgas, įgyvendinant bendrą kūrybinį darbą.

Šiandien žinomi dainininkai pristato legendinės Virgilijaus Noreikos ir Luko Pačkausko dainos „Laikas“ savąją versiją. Pasak žinomų vyrų, daina unikali, tad ir darbas buvo itin malonus.

„Mums buvo svarbu, kad daina suskambėtų mūsų muzikos stiliams ir vokalams tinkančia forma, bet kartu išlaikytume pagarbą Luko ir Virgilijaus duetui. Kūrinys, kurį žino kiekvienas, todėl reikėjo paieškoti įdomesnių sprendimo būdų, šiai dainai suskambėti ir šviežiai ir tinkančiai mūsų duetui“, – apie gimusią naują dainos versiją pasakoja V. Baumila.

Pasakodamas apie kūrinį Gamka, neabejoja, kad tai laikmečio simbolis, turintis aprėpiamą prasmę.

„Pati daina – legendinė, nepaneigsi jos grožio ir svarbos to meto žmonių gyvenimuose. Pavadinimas pats kalba už save – „Laikas“ – beribis, bekraštis. Džiaugiuosi prikėlęs jį naujam gyvenimui ir žinau, kad tai yra amžinas, nesenstantis kūrinys, tiek originali versija, tiek mūsų naujai suskambėjusi versija šių laikų muzikinis „Laiko“ atspindys“, – atvirauja Gamka.

Atlikėjai džiaugiasi, kad šis bendradarbiavimas leido artimiau pažinti ir vienas kitą. Pasak kūrėjų, tai leido ir mokytis vienam iš kito ir susikurti naują kūrybinę draugystę.